Średniowieczny Kraków - Kolejna witryna oparta na WordPressie

+48 508 238 873

Dla dorosłych

Home » Dla dorosłychPozwólcie Państwo, że pomożemy Wam odkryć nowe oblicze Krakowa

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

P
oznacie historię miasta opowiedzianą w nietypowy sposób przez przewodnika wcielającego się w średniowieczną postać, który pokaże miasto z perspektywy mieszkańca średniowiecznego Krakowa, opowiadając przy tym anegdoty z codziennego życia. Nasz przewodnik spróbuje odsłonić rąbka niektórych miejscowych tajemnic oraz zaangażować Gości w fabułę zwiedzania, a przy pomocy rekwizytów z epoki wzbudzić ich ciekawość.

B
ogata oprawa zwiedzania średniowiecznego Krakowa sprawia, że fabuła naszych interaktywnych spacerów intryguje i aktywizuje publiczność, zapewnia ogrom zabawy i pozostawia niezatarte wspomnienia. Angażowanie naszych Gości w zwiedzanie powoduje, że spacer staje się wciągającą przygodą, a na oczach turystów dokonuje się rzecz niezwykła – podróż w czasie.

Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze, dlatego scenariusz i sposób prowadzenia każdej wycieczki ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań uczestników oraz budżetu i czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych Gości.

WRAŻENIA NASZYCH GOŚCI

Zadowolenie uczestników naszych wycieczek jest dla nas najważniejszesze!

 
 

Podczas wycieczki dzieci mogły poznać Kraków wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Począwszy od oglądania zabytków i usłyszenia historii oraz legend z nimi związanych, poprzez możliwość dotykania makiet, elementów murów, wczucia się w atmosferę średniowiecznego miasta, aż po smakowanie krakowskich obwarzanków.

Dorota Noszczyk, nauczycielka


Zadowolenie

Zapewniamy, że znakomita większość Gości jest pod wrażeniem naszych wycieczek.

 

W imieniu swoim, dzieci i nauczycielek bardzo dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie. Dzieci były zachwycone wycieczką i mimo upału oraz zmęczenia bardzo miło wspominają wyjazd. Gratuluję profesjonalizmu, wiedzy, umiejętności opowiadania i kontaktu z dziećmi.

Agnieszka Bacik, nauczycielkaCudowny spacer po starym Krakowie w towarzystwie doskonałego przewodnika. Dzieci zachwycone! POLECAMY!

Beata Chmielarz, nauczycielkaJuż od pierwszego spotkania z przebranymi przewodnikami na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wypowiedziane zaklęcie przeniosło najmłodszych w dawne czasy. W każdym z odwiedzanych miejsc czekały inne niespodzianki, a zorganizowane na koniec wycieczki pokazy rycerskie i zabawy średniowieczne dały upust dziecięcej radości i energii. Polecam wycieczkę jako ciekawą formę nauki historii, poza szkolną ławką.

Dominika Dąbrowska, fotografPan Tomek jest wspaniałym przewodnikiem po Krakowie. Lekcje historii, które prowadzi to niezwykła zabawa i przeniesienie w czasie. Polecam wszystkim współpracę ze Średniowiecznym Krakowem.

Małgorzata Lis, nauczycielka

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Zawsze staramy się zapewnić maksimum atrakcji JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu