Średniowieczny Kraków - Kolejna witryna oparta na WordPressie

+48 508 238 873

Dla dzieci

Home » Dla dzieci


Łączymy zwiedzanie z dobrą zabawą!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

W
ycieczka po Krakowie może być świetną zabawą! Wciągającą wizytę po kartach historii zapewnia nasz przewodnik wcielający się w średniowieczną postać, który sposobem opowiadania i przekazywaną treścią dostosuje zwiedzanie do potrzeb najmłodszych turystów. Za pomocą zabaw i rekwizytów z epoki pokaże dzieciom, jak wyglądało życie w dawnych wiekach. Dzięki zastosowaniu pomocy edukacyjnych przewodnik postara się pobudzić wyobraźnię najmłodszych, zaciekawić ich i zaangażować w fabułę zwiedzania. Takie podejście sprawia, że uczniowie lepiej przyswajają informacje i wynoszą z wycieczki więcej, aniżeli w trakcie standardowego zwiedzania. 

S
pecjalnie dla dzieci przygotowaliśmy coś niezwykłego – uczestnicy otrzymują elementy strojów średniowiecznych. Przebieranie się przynosi wiele frajdy, a wypowiedzenie czarodziejskiego zaklęcia sprawia, że dzieje się rzecz magiczna – przenosimy się w czasie.

P
olecamy również opcje dodatkowe, które stanowią uzupełnienie naszych wycieczek. Na szczególną uwagę zasługują smocze warsztaty – zajęcia rysunku, szycia, malarstwa i rzeźby. Prowadzone są przez plastyków i instruktorów, posiadających przygotowanie pedagogiczne. Dużym plusem warsztatów jest fakt, że uczniowie mają możliwość zabrania swoich prac ze sobą. Dzięki temu mają najwspanialszą pamiątkę z grodu Kraka! 

 

  


M
łodzi turyści to dla nas najważniejsi goście, dlatego przygotowaliśmy spacery po Krakowie przyjazne najmłodszym. Naszym celem jest wzbudzenie zainteresowania dzieci i przekazanie im wiedzy w przystępny sposób. Według nas najlepiej sprawdza się interaktywny sposób zwiedzania, dzięki któremu angażujemy dzieci i wzbudzamy ich ciekawość, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie. Takie podejście sprawia, że spacer po mieście przeradza się w magiczne spotkanie z „żywą” historią, która zapada w pamięci dzieci.
Naszą ofertę stworzyliśmy specjalnie z myślą o najmłodszych turystach odwiedzających Kraków. Scenariusz i sposób prowadzenia wycieczek ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem wieku i oczekiwań uczestników oraz budżetu i czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych najmłodszych Gości.
 

WRAŻENIA NASZYCH GOŚCI

Zadowolenie uczestników naszych wycieczek jest dla nas najważniejszesze!

 
 

Podczas wycieczki dzieci mogły poznać Kraków wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Począwszy od oglądania zabytków i usłyszenia historii oraz legend z nimi związanych, poprzez możliwość dotykania makiet, elementów murów, wczucia się w atmosferę średniowiecznego miasta, aż po smakowanie krakowskich obwarzanków.

Dorota Noszczyk, nauczycielka


Zadowolenie

Zapewniamy, że znakomita większość Gości jest pod wrażeniem naszych wycieczek.

 

W imieniu swoim, dzieci i nauczycielek bardzo dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie. Dzieci były zachwycone wycieczką i mimo upału oraz zmęczenia bardzo miło wspominają wyjazd. Gratuluję profesjonalizmu, wiedzy, umiejętności opowiadania i kontaktu z dziećmi.

Agnieszka Bacik, nauczycielkaCudowny spacer po starym Krakowie w towarzystwie doskonałego przewodnika. Dzieci zachwycone! POLECAMY!

Beata Chmielarz, nauczycielkaJuż od pierwszego spotkania z przebranymi przewodnikami na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wypowiedziane zaklęcie przeniosło najmłodszych w dawne czasy. W każdym z odwiedzanych miejsc czekały inne niespodzianki, a zorganizowane na koniec wycieczki pokazy rycerskie i zabawy średniowieczne dały upust dziecięcej radości i energii. Polecam wycieczkę jako ciekawą formę nauki historii, poza szkolną ławką.

Dominika Dąbrowska, fotografPan Tomek jest wspaniałym przewodnikiem po Krakowie. Lekcje historii, które prowadzi to niezwykła zabawa i przeniesienie w czasie. Polecam wszystkim współpracę ze Średniowiecznym Krakowem.

Małgorzata Lis, nauczycielka

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Każdy znajdzie coś dla siebie! JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu