Średniowieczny Kraków - Kolejna witryna oparta na WordPressie

+48 508 238 873

Dla młodzieży

Home » Dla młodzieży


Wyruszmy razem w podróż w czasie!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

W
ycieczka po Krakowie może łączyć zwiedzanie ze świetną zabawą! Wizytę po kartach historii zapewnia przewodnik wcielający się w średniowieczną postać, który sposobem opowiadania i przekazywaną treścią dostosowuje zwiedzanie do potrzeb młodego turysty. Przewodnik za pomocą zabaw, zagadek i rekwizytów z epoki postara się przybliżyć temat życia w średniowieczu z perspektywy mieszkańca Krakowa, uchwycić obrazy i dźwięki tworzące atmosferę miasta. Poznanie poprzez obraz, dotyk i słuch uruchamiają wyobraźnię młodzieży, wzbudza ich ciekawość. Takie podejście sprawia, że uczeń lepiej przyswaja informacje i wynosi z wycieczki więcej, aniżeli w trakcie standardowego zwiedzania.

K
raków pełen jest tajemnic i niespodzianek – nasi przewodnicy pomogą odkryć niektóre z nich.
W przystępny i interesujący sposób pokażą miasto, pobudzając wyobraźnię młodych turystów.

Naszą ofertę zwiedzania dla młodzieży stworzyliśmy specjalnie z myślą o grupach młodzieży ze szkół gimnazjalnych i średnich. Scenariusz i sposób prowadzenia wycieczek ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem wieku i oczekiwań uczestników oraz budżetu i czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb młodzieży.

WRAŻENIA NASZYCH GOŚCI

Zadowolenie uczestników naszych wycieczek jest dla nas najważniejszesze!

 
 

Podczas wycieczki dzieci mogły poznać Kraków wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Począwszy od oglądania zabytków i usłyszenia historii oraz legend z nimi związanych, poprzez możliwość dotykania makiet, elementów murów, wczucia się w atmosferę średniowiecznego miasta, aż po smakowanie krakowskich obwarzanków.

Dorota Noszczyk, nauczycielka


Zadowolenie

Zapewniamy, że znakomita większość Gości jest pod wrażeniem naszych wycieczek.

 

W imieniu swoim, dzieci i nauczycielek bardzo dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie. Dzieci były zachwycone wycieczką i mimo upału oraz zmęczenia bardzo miło wspominają wyjazd. Gratuluję profesjonalizmu, wiedzy, umiejętności opowiadania i kontaktu z dziećmi.

Agnieszka Bacik, nauczycielkaCudowny spacer po starym Krakowie w towarzystwie doskonałego przewodnika. Dzieci zachwycone! POLECAMY!

Beata Chmielarz, nauczycielkaJuż od pierwszego spotkania z przebranymi przewodnikami na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wypowiedziane zaklęcie przeniosło najmłodszych w dawne czasy. W każdym z odwiedzanych miejsc czekały inne niespodzianki, a zorganizowane na koniec wycieczki pokazy rycerskie i zabawy średniowieczne dały upust dziecięcej radości i energii. Polecam wycieczkę jako ciekawą formę nauki historii, poza szkolną ławką.

Dominika Dąbrowska, fotografPan Tomek jest wspaniałym przewodnikiem po Krakowie. Lekcje historii, które prowadzi to niezwykła zabawa i przeniesienie w czasie. Polecam wszystkim współpracę ze Średniowiecznym Krakowem.

Małgorzata Lis, nauczycielka

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Zawsze staramy się zapewnić maksimum atrakcji JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu