Średniowieczny Kraków - Kolejna witryna oparta na WordPressie

+48 508 238 873

Gra miejska

Home » Gra miejska


Miasto jako plansza gry!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

C
iekawe uzupełnienie, ale też alternatywę dla zwiedzania Krakowa z przewodnikiem może stanowić średniowieczna gra miejska. W jej trakcie grupa turystów zostaje podzielona na mniejsze części. Każda z nich dostaje zadania, które należy wykonać, aby rozwiązać jedną z zagadek średniowiecznego Krakowa. W taki sposób uczestnicy, poprzez grę i zabawę, poznają miasto oraz jego bogatą historię. Takie nietypowe spojrzenie na zwiedzanie łączy w sobie walory edukacyjno-poznawcze z wyśmienitą zabawą. Dzięki temu każdemu uczestnikowi zapewniamy oryginalną, niezapomnianą i aktywną rozrywkę ze sporą dawką wiedzy.


WRAŻENIA NASZYCH GOŚCI

Zadowolenie uczestników naszych wycieczek jest dla nas najważniejszesze!

 
 

Podczas wycieczki dzieci mogły poznać Kraków wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Począwszy od oglądania zabytków i usłyszenia historii oraz legend z nimi związanych, poprzez możliwość dotykania makiet, elementów murów, wczucia się w atmosferę średniowiecznego miasta, aż po smakowanie krakowskich obwarzanków.

Dorota Noszczyk, nauczycielka


Zadowolenie

Zapewniamy, że znakomita większość Gości jest pod wrażeniem naszych wycieczek.

 

W imieniu swoim, dzieci i nauczycielek bardzo dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie. Dzieci były zachwycone wycieczką i mimo upału oraz zmęczenia bardzo miło wspominają wyjazd. Gratuluję profesjonalizmu, wiedzy, umiejętności opowiadania i kontaktu z dziećmi.

Agnieszka Bacik, nauczycielkaCudowny spacer po starym Krakowie w towarzystwie doskonałego przewodnika. Dzieci zachwycone! POLECAMY!

Beata Chmielarz, nauczycielkaJuż od pierwszego spotkania z przebranymi przewodnikami na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wypowiedziane zaklęcie przeniosło najmłodszych w dawne czasy. W każdym z odwiedzanych miejsc czekały inne niespodzianki, a zorganizowane na koniec wycieczki pokazy rycerskie i zabawy średniowieczne dały upust dziecięcej radości i energii. Polecam wycieczkę jako ciekawą formę nauki historii, poza szkolną ławką.

Dominika Dąbrowska, fotografPan Tomek jest wspaniałym przewodnikiem po Krakowie. Lekcje historii, które prowadzi to niezwykła zabawa i przeniesienie w czasie. Polecam wszystkim współpracę ze Średniowiecznym Krakowem.

Małgorzata Lis, nauczycielka

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Zawsze staramy się zapewnić maksimum atrakcji JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu