Kraków zimą

Home » Kraków zimą


Zachwycający, świąteczny Kraków
w zimowej odsłonie.

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

"
H
Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła…”. Drogie dzieciaki, zimą wcale nie trzeba siedzieć w domu czy szkole, a wręcz przeciwnie! Wyciągnijcie swoich nauczycieli i rodziców na naszą wycieczkę po zachwycającym, zimowym Krakowie.

B
ez wątpienia jedną z głównych zimowych atrakcji, którą musicie koniecznie zobaczyć, są tradycyjne, krakowskie szopki. Dzięki naszej wycieczce odkryjecie urok oraz tajemnice tych niezwykłych budowli, a w Pałacu pod Krzysztofory zobaczycie wystawę, na której będą zaprezentowane te krakowskie dzieła. Ciekawe, która szopka spodoba Wam się najbardziej...
 
 
 
O
prócz tego zawitamy na świąteczny jarmark co roku odbywający się na krakowskim rynku. Przy dźwiękach kolęd i unoszących się zapachach świątecznych wypieków, zobaczycie oryginalne, kolorowe ozdoby choinkowe, poznacie zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe.
N
a zakończenie wycieczki przygotowaliśmy dla Was coś, co z pewnością spodoba Wam się najbardziej! Zaprosimy Was w bardzo przytulne i magiczne miejsce - do naszej pracowni, w której odbędą się świąteczne warsztaty. To tu, własnoręcznie, będziecie mogli uszyć świątecznego anioła-przytulankę, czy zrobić choinkowe ozdoby, a następnie zabrać je do domu, żeby pochwalić się rodzicom. Z pewnością przy tej twórczej zabawie nie zabraknie wspólnego śpiewania pastorałek.
 

Czekamy na Was, przyjeżdżajcie!

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Zawsze staramy się zapewnić maksimum atrakcji JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu