Średniowieczny Kraków - Kolejna witryna oparta na WordPressie

+48 508 238 873

O Nas

Home » O Nas

Kochamy to, co robimy - dlatego nasi Goście uwielbiają nasze wycieczki!

O AUTORZE

SŁÓW KILKA
Tomasz Skalik
 

Tomek Skalik

 
Przewodnik po Krakowie i pilot wycieczek, sprawca całego średniowiecznego zamieszania.
Pasjonat sportu, podróży i...Krakowa, którego urok stara się odkrywać na każdym kroku.
Człowiek z tysiącem (nie zawsze typowych) pomysłów.
Co jeszcze wymyśli w swoich wycieczkach - tego nawet 
on sam nie wie!
 

Kilka słów o tym, czym się zajmujemy

P
ragniemy zaproponować Wam nieco inny, nieszablonowy sposób spojrzenia na zwiedzanie. Nasi przewodnicy - wcielający się w postaci z dawnych lat - pokażą, jak wyglądał Kraków w średniowieczu - okresie, który zapisał piękną kartę w historii miasta. Przecież wszystkie najważniejsze zabytki Grodu Kraka powstały właśnie w tej epoce. Naszym Gościom zostanie pokazane miasto z perspektywy mieszkańca dawnego Krakowa. Spróbujemy odsłonić rąbka niektórych miejscowych tajemnic oraz zaangażować Gości w fabułę zwiedzania, a przy pomocy rekwizytów z epoki wzbudzić ich ciekawość.

ZAPRASZAMY DO WYJĄTKOWEJ PODRÓŻY W CZASIE!

 


B
ogata oprawa zwiedzania sprawia, że fabuła naszych interaktywnych spacerów intryguje i aktywizuje publiczność, zapewnia ogrom zabawy i pozostaje na długo w pamięci. Angażowanie naszych Gości w zwiedzanie powoduje, że spacer staje się wciągającą przygodą, a na oczach turystów dokonuje się rzecz niezwykła – podróż w czasie.

ZADOWOLENIE NASZYCH GOŚCI JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE


Właśnie dlatego scenariusz i sposób prowadzenia każdej wycieczki ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem wieku i oczekiwań uczestników oraz czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych Gości.

Wybierz ofertę dla siebie!