Wycieczki kilkudniowe

Home » Wycieczki kilkudniowePoznajcie z nami najpiękniejsze okolice Krakowa

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

J
eśli planujecie kilkudniową wycieczkę po Małopolsce i nie chcecie spędzić całego czasu w Krakowie, możemy Wam pomóc w znalezieniu ciekawych alternatyw. Proponujemy pomoc w zorganizowaniu wycieczki w Beskidy, Jurę Krakowsko-Częstochowską lub w Pieniny połączonej ze spływem Dunajcem

P
iękne zabytki, interesujące miejsca, magiczne krajobrazy i górskie wędrówki dostosowane do potrzeb oraz możliwości uczniów – wszystko to czeka na Was w Małopolsce.

Oferujemy również pomoc w zorganizowaniu noclegów oraz posiłków.

 


Skontaktujcie się z nami, a my postaramy się pomóc w zorganizowaniu wycieczki, która na pewno przypadnie Wam do gustu!

 

WRAŻENIA NASZYCH GOŚCI

Zadowolenie uczestników naszych wycieczek jest dla nas najważniejsze!

 
 

Podczas wycieczki dzieci mogły poznać Kraków wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Począwszy od oglądania zabytków i usłyszenia historii oraz legend z nimi związanych, poprzez możliwość dotykania makiet, elementów murów, wczucia się w atmosferę średniowiecznego miasta, aż po smakowanie krakowskich obwarzanków.

Dorota Noszczyk, nauczycielka


Zadowolenie

Zapewniamy, że znakomita większość Gości jest pod wrażeniem naszych wycieczek.

 

W imieniu swoim, dzieci i nauczycielek bardzo dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie. Dzieci były zachwycone wycieczką i mimo upału oraz zmęczenia bardzo miło wspominają wyjazd. Gratuluję profesjonalizmu, wiedzy, umiejętności opowiadania i kontaktu z dziećmi.

Agnieszka Bacik, nauczycielkaCudowny spacer po starym Krakowie w towarzystwie doskonałego przewodnika. Dzieci zachwycone! POLECAMY!

Beata Chmielarz, nauczycielkaJuż od pierwszego spotkania z przebranymi przewodnikami na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wypowiedziane zaklęcie przeniosło najmłodszych w dawne czasy. W każdym z odwiedzanych miejsc czekały inne niespodzianki, a zorganizowane na koniec wycieczki pokazy rycerskie i zabawy średniowieczne dały upust dziecięcej radości i energii. Polecam wycieczkę jako ciekawą formę nauki historii, poza szkolną ławką.

Dominika Dąbrowska, fotografPan Tomek jest wspaniałym przewodnikiem po Krakowie. Lekcje historii, które prowadzi to niezwykła zabawa i przeniesienie w czasie. Polecam wszystkim współpracę ze Średniowiecznym Krakowem.

Małgorzata Lis, nauczycielka

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY

Zawsze staramy się zapewnić maksimum atrakcji JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
DAJ NAM ZNAĆ!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu